NATURALNA STYLIZACJA BRWI

zapoznaj się z ofertą

Perfekcyjne brwi to podstawa dobrego wyglądu. Makijażystki, jak mało kto, wiedzą jak dużą rolę odgrywa zarówno odpowiedni kształt, jak i kolor naszej oprawy oka. Brwi to rama dla oczu, ale też istotny element całej twarzy. Odpowiednio wyregulowane, uniesione i wypełnione kolorem dają twarzy efekt liftingu.

STYLIZACJA BRWI 

W salonie LET'S MAKE-UP brwi są stylizowane z najwyższą starannością. Przed regulacją wymierzana jest geometria brwi, tak aby ich kształt był symetryczny i proporcjonalny do rysów twarzy. Regulacja odbywa się za pomocą pęsetki, ponieważ decyzja o usunięciu każdego pojedynczego włoska jest niezwykle istotna i może mieć wpływ na finalny efekt.

HENNA PUDROWA BRWI 

Henna pudrowa powstaje z naturalnych składników, które wpływają bardzo pozytywnie na jakość i kondycję brwi. Jej głównym składnikiem jest roślina, jaką jest lawsonia. Efekt utrzymuje się do 14 dni na skórze i do 6 tygodni na włosach w zależności od rodzaju skóry i włosa. 

LAMINACJA BRWI

Jeżeli Twoje brwi są sztywne, niesforne, rosną w niepożądanym kierunku, są kręcone lub wręcz przeciwnie, są bardzo cienkie i potrzebują wypełnienia to zabieg laminacji jest dla Ciebie. Laminowanie sprawia, że brwi zyskują elastyczność i można je układać w odpowiednim kierunku. Włoski stają się lśniące i odżywione. Zabieg można wzbogacić o koloryzację oraz botoks. Koloryzacja nada intensywności i dopełni kształt brwi. Botoks natomiast to idealna opcja dla cienkich włosków, potrzebujących wypełnienia i odżywienia.

BOTOKS BRWI

Botoks stosowany jest przy zabiegu laminacji rzęs i brwi lub niezależnie dla wzmocnienia i pogrubienia włosków. Zawiera witaminy i minerały które odżywiają i regenerują każdy włosek.

Specjalnie opracowana formuła regeneruje, podnosi i zwiększa objętość włosków. Preparat nie tylko nawilża, ale również pielęgnuje i odbudowuje strukturę włosa powodując efekt świeżości. Dodatkowo zapobiega wysuszaniu i łamliwości. Botoks działa ochronnie, pogłębia kolor, a właściwości kolagenu roślinnego wypełniają ubytki w strukturze włosa. Włoski stają się grubsze i mocniejsze co pozwala utrzymać naturalny, zdrowy wygląd. 

 

Produkt między innymi zmiękcza włoski i nasyca je minerałami, zapobiega wysuszeniu i łamliwości. Zawiera witaminę C oraz E.

KOLORYZACJA BRWI

Koloryzacja brwi odbywa się za pomocą specjalistycznej farbki, która przyciemni brwi oraz nada koloru skórze. Może być elementem laminacji oraz botoksu lub niezależnym zabiegiem przyciemnienia brwi. 

Przyjdź do LET'S MAKE-UP i ciesz się perfekcyjnymi brwiami na co dzień. 

Efekt zabiegu laminacji brwi

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

KONTAKT

​ul. Oboźna 9/107, Warszawa

tel.: 797 103 261

Godziny otwarcia:

Pon. - Czw.: 11:00- 19:00

Pt.: 10:00-19:00

Sob.: 9:00-18:00

  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg
  • Pinterest - Biały Krąg