NATURALNA STYLIZACJA BRWI

zapoznaj się z ofertą

Perfekcyjne brwi to podstawa dobrego wyglądu. Makijażystki, jak mało kto, wiedzą jak dużą rolę odgrywa zarówno odpowiedni kształt, jak i kolor naszej oprawy oka. Brwi to rama dla oczu, ale też istotny element całej twarzy. Odpowiednio wyregulowane, uniesione i wypełnione kolorem dają twarzy efekt liftingu.

STYLIZACJA BRWI 

W salonie LET'S MAKE-UP brwi są stylizowane z najwyższą starannością. Przed regulacją wymierzana jest geometria brwi, tak aby ich kształt był symetryczny i proporcjonalny do rysów twarzy. Regulacja odbywa się za pomocą pęsetki lub wosku. Regulacja woskiem jest w pełni dostosowana do wrażliwych okolic oczu. Specjalna oliwka zabezpiecza skórę , dzięki czemu wosk łapie tylko włoski. Skóra jest mniej podrażniona, a zabieg odczuwany jako mniej bolesny. Używany przez nas wosk został stworzony z myślą o delikatnej skórze twarzy, dlatego jego formuła jest hipoalergiczna i radzi sobie z usunięciem również delikatnych, cienkich włosków.

HENNA PUDROWA BRWI 

Henna pudrowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów w LET'S MAKE-UP. To co sprawia, że klientki kochają hennę pudrową to przede wszystkim jej właściwości barwiące skórę, co daje efekt pełnych i równych brwi, jak po makijażu. Zabieg jest zalecany przede wszystkim dla Pań, które chcą ukryć ubytki, wyrównać kształt brwi lub cenią sobą długotrwałą koloryzację. Dodatkowo, henna powstaje z naturalnych składników, które wpływają bardzo pozytywnie na jakość i kondycję brwi. Jej głównym składnikiem jest roślina lawsonia. Efekt utrzymuje się do 14 dni na skórze i do 6 tygodni na włosach w zależności od intensywności koloru henny, rodzaju skóry i włosa. 

KOLORYZACJA BRWI

Koloryzacja brwi odbywa się za pomocą specjalistycznej farbki, która przyciemni brwi oraz nada koloru skórze. Może być elementem laminacji lub niezależnym zabiegiem przyciemnienia brwi. 

Przyjdź do LET'S MAKE-UP i ciesz się perfekcyjnymi brwiami na co dzień. 

img-69.jpg

LAMINACJA BRWI

Szukasz zabiegu, który ujarzmi Twoje niesforne brwi i sprawi, że włoski będą uniesione? To znaczy, że laminowanie brwi jest dla Ciebie.

Jeżeli Twoje brwi są sztywne, niesforne, rosną w niepożądanym kierunku, są kręcone lub wręcz przeciwnie, są bardzo cienkie i potrzebują wypełnienia to zabieg laminacji jest dla Ciebie. Laminowanie sprawia, że brwi zyskują elastyczność i można je układać w odpowiednim kierunku. Włoski stają się lśniące i odżywione.

 

Zabieg można wzbogacić o koloryzację. Koloryzacja nada intensywności i dopełni kształt brwi.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

KONTAKT

​ul. Juliana Bartoszewicza 3/26,

00-337 Warszawa

tel.: 797 103 261

Godziny otwarcia:

Pon. - Czw.: 11:00- 19:00

Pt.: 10:00-19:00

Sob.: 9:00-18:00

  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg
  • Pinterest - Biały Krąg