stylizacja_brwi_warszawa

Henna pudrowa

sposób na piękne i zdrowe brwi

Henna pudrowa to najpopularniejszy zabieg na brwi w LET'S MAKE-UP. To co odróżnia ją od klasycznej henny to przede wszystkim w pełni naturalny skład, a co za tym idzie pielęgnacyjne właściwości. Henna dodatkowo barwi skórę dzięki czemu możemy uzyskać perfekcyjny kształt, ukrywając ubytki. W  LET'S MAKE-UP mamy wiele odcieni, które dobieramy do urody i preferencji klientki - od delikatnego, naturalnego podkreślenia brwi, po intensywne . Przyjdź i przekonaj się. 

Dlaczego warto?

Kolor dopasowany do urody

 

W LET'S MAKE-UP mamy szeroki wybór kolorów henny - od jasnego blondu, przez różne odcienie brązu, po ciemny grafit. Nie musisz się obawiać przerysowanego efektu. Nasze specjalistki są szkolone z odpowiedniego dobierania koloru do urody i oczekiwań klientki. Nie tylko odcień, ale także intensywność zabarwienia jesteśmy w stanie regulować.

Idealny kształt brwi

 

W LET'S MAKE-UP zabieg henny pudrowej rozpoczynamy od wymierzenia geometrii brwi i dopasowania kształtu do twarzy. Kształt brwi jest konsultowany z klientką. Staramy się uzyskać maksymalnie podobne brwi, ale nie poprawiamy też natury na siłę - w przypadku asymetrii twarzy czasami lepiej podążać za naturalnym ułożeniem brwi. Jak zawsze mówimy klientkom - brwi to siostry, ale nie bliźniaczki :)

Odżywione włoski

Henna pudrowa to nie tylko zabieg upiększający, ale także prozdrowotny. Skład henny jest w pełni naturalny, a jej składniki mają działanie odżywcze. Dzięki temu włoski stają mocne i zarazem miękkie w dotyku. Henna stymuluje również nowe włoski do wzrostu, dzięki czemu regularnie stosowana może pomóc w odbudowaniu brwi, które mają ubytki.

Wypełnione ubytki

 

To co wyróżnia hennę pudrową to jej właściwości barwiące skórę. Dzięki temu brwi wyglądają jak po makijażu permanentnym. Możemy ukryć ubytki, optycznie zagęścić włoski i skorygować kształt dopełniając kolorem. Ponadto henna pudrowa stymuluje włoski do wzrostu, dzięki czemu regularne stosowanie może sprawić, że ubytki po prostu zarosną. 

Piękne brwi już po przebudzeniu!

Jeżeli malujesz codziennie brwi to henna pudrowa będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Po zabiegu pigment osadza się zarówno na włosku, jak i na skórze, dzięki czemu brwi wyglądają jak po makijażu.  Nie musisz codziennie męczyć się z wyznaczaniem kształtu brwi i wypełnianiem ich cieniem czy kredką. Obudzisz się już z perfekcyjnymi brwiami.

Czas utrzymywania się pigmentu na włoskach: do 1,5 miesiąca
Czas utrzymywania się pigmentu na skórze: do 2 tygodni

henna_brwi.png

Opinie klientów

"5 gwiazdek to zdecydowanie za mało! Dziewczyny wykonują piękne naturalne brwi, które dodają uroku i podkreślają urodę."

Marlena

"Uratowali moje brwi! Polecam na maksa :)

Justyna

Brwi henną pudrową wyszły bardzo ładnie. Idealnie dobrany kolor, staranne wykonanie, w miłej atmosferze. To była moja pierwsza wizyta i napewno tam wrócę :)"

Luiza

„Bardzo miła atmosfera, perfekcyjnie zrobione brwi metodą pudrową i udzielone wskazówki na przyszłość. Polecam!”

Agata

Zdjęcia realizacji