LET’S RECOMMEND

poleć nas przyjaciółce i otrzymaj rabat

Jak działamy?

Salon LET’S MAKE-UP w Warszawie oferuje starannie zaprojektowane makijaże zaprezentowane w karcie makijaży, z myślą o różnych stylach, typach urody i okazjach. Od bardzo delikatnych makijaży typu makeup no makeup, przez klasyki jak makijaż francuski czy makijaż biznesowy, po odważne wieczorowe propozycje, niczym na czerwony dywan. Każdy makijaż dostosowywany jest do urody klientki, jej preferencji oraz gustu. System LET’S MAKE-UP jest prosty i przejrzysty – przyjdź, wybierz makijaż z karty, oddaj się w ręce makijażystki i wyjdź piękna!

poleć nas przyjaciółce i otrzymaj rabat

Jesteś klientką LET’S MAKE-UP i jesteś  zadowolona z naszych usług? Poleć nasz salon przyjaciółce, mamie, czy siostrze  i zyskaj zniżkę dla niej i dla siebie!

​Jak to działa?

  1. Poleć LET’S MAKE-UP swojej koleżance.
  2. Jeśli podczas swojej pierwszej wizyty w LET’S MAKE-UP Twoja koleżanka powoła się na Ciebie, dostanie 20% rabatu (wystarczy, że poda Twoje imię, nazwisko oraz numer telefonu).
  3. Kiedy koleżanka zakończy swoją pierwszą wizytę w salonie, Ty także otrzymasz 20% rabatu obowiązującego przez 30 dni. Powiadomimy Cię o zniżce smsem. 
  4. Każde następne polecenie LET’S MAKE-UP to 20% zniżki i kolejny miesiąc z rabatem!

Przykład:  Jeśli polecisz usługi LET’S MAKE-UP koleżance, która przyjdzie przykładowo 6 lutego i powoła się na Ciebie, Twój rabat będzie ważny do 7 marca. Jeżeli kolejna koleżanka przyjdzie z Twojego polecenia, dostajesz od nas kolejny rabat 20% ważny od 8 marca do 8 kwietnia. Każde kolejne polecenie koleżance, która jeszcze nie korzystała z naszych usług to aż 20% rabatu.

*Promocje nie łączą się. W przypadku skorzystania z zabiegu w promocyjnej cenie program LET’S RECOMMEND nie obowiązuje.