MALOWANIE I ZDOBIENIA

zapoznaj się z ofertą

manicure_warszawa_salon_batyoszewicza_ma

MANICURE

Piękne paznokcie to przede wszystkim zadbane paznokcie, dlatego w LET'S MAKE-UP przykładamy niezwykłą wagę do dokładnego opracowania skórek oraz kształtu paznokci przed przystąpieniem do malowania.

Każdy manicure w LET'S MAKE-UP zaczyna się od dokładnego opracowania skórek oraz kształtu paznokci z uwzględnieniem charakterystyki paznokci klientki oraz jej preferencjami.

 

Wolisz delikatnie odsunięte skórki patyczkiem, a może dokładnie wycięte i opracowane frezarką? Nasza stylistka zawsze wysłucha Twoich preferencji i doradzi najlepsze rozwiązanie przy danym typie paznokci. Długość i kształt opiłowania zostaną dopasowane do urody dłoni i Twojego gustu. Kwadratowe, półokrągłe , a może migdałowate paznokcie? - Ty decydujesz w czym będziesz się czuła najlepiej!

 

Jeśli nie jesteś fanką lakierów (lub nie możesz ich używać ze względu na uczulenia) to manicure może zostać zakończony już na tym etapie. Zachęcamy również do wzbogacania manicure o profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne.

manicure

hybrydowy

Niezwykła trwałość, błysk i niezliczone warianty zdobień to zdecydowane zalety manicure hybrydowego, za które pokochały go kobiety z całego świata.

Manicure hybrydowy to najczęściej wybierany rodzaj stylizacji paznokci. Nic dziwnego - piękne paznokcie w Twoim ulubionym kolorze pozostaną z Tobą na długo. Optymalny czas noszenia lakieru hybrydowego to 2-3 tygodnie. Po tym czasie należy przyjść na ponowną stylizację lub profesjonalne zdjęcie lakieru z paznokci (odradzamy wykonywanie tej czynności samodzielnie w domu). 

To co charakteryzuje manicure hybrydowy to również możliwość wyboru przeróżnych zdobień. Do najpopularniejszych należą: babyboomer, złocenia, abstrakcyjne plamki, geometryczne wzory czy klasyczny francuski. Inspiracje znajdziesz w poniższej galerii z realizacjami.

manicure_zdobienia.jpg
manicure_klasyczny

manicure klasyczny

Nie musisz jednak decydować się na lakier hybrydowy, aby cieszyć się pięknym kolorem paznokci. W ofercie salonu znajdziesz również wiele cudownych kolorów lakierów klasycznych.

Nie jesteś fanką manicure hybrydowego? Żaden problem. W LET'S MAKE-UP znajdziesz również lakiery klasyczne, przy których również można wykonać niektóre ze zdobień. Trwałość lakieru klasycznego utrzymuje się do 7 dni. 

nasze realizacje