DLA MĘŻCZYZN

zapoznaj się z ofertą

W LET'S MAKE-UP oferujemy również usługi dostosowane  do męskich potrzeb. U nas każdy mężczyzna może czuć się swobodnie. Nasze ekspertki pytają na jakim efekcie zależy klientowi i doradzają co się najlepiej sprawdzi przy danej urodzie.

MĘSKI MANICURE 

Zadbane dłonie to podstawa eleganckiego i schludnego wyglądu. Po męskim manicure możesz się spodziewać równo opiłowanych paznokci, wygładzonej nawierzchni płytki oraz zadbanych skórek. 

REGULACJA BRWI 

Regulacja brwi to obok manicure najczęściej wybierana przez mężczyzn usługa w naszym salonie.  Już niewielka korekta nadaje eleganckiego i schludnego wyglądu.  Na początku oraz w trakcie usługi konsultujemy oczekiwany efekt. 

 

LAMINACJA BRWI 

Jeżeli Twoje brwi są sztywne, niesforne, rosną w niepożądanym kierunku, są kręcone czy wręcz krzaczaste to zabieg laminacji jest dla Ciebie. Laminowanie sprawia, że brwi zyskują elastyczność i można je układać w odpowiednim kierunku, a włoski stają się odżywione.

MAKIJAŻ KOREKCYJNY 

Planujesz zrobić zdjęcie do CV? Czeka Cię wystąpienie przed kamerą i chcesz wyglądać nienagannie - bez zaczerwienień czy świecącej się cery? A może ciężka noc po której masz ważne spotkanie? Makijaż korekcyjny to idealny sposób na ukrycie mankamentów i wyrównanie kolorytu skóry. 

1.png

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

KONTAKT

​ul. Juliana Bartoszewicza 3/26,

00-337 Warszawa

tel.: 797 103 261

Godziny otwarcia:

Pon. - Czw.: 11:00- 19:00

Pt.: 10:00-19:00

Sob.: 9:00-18:00

  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg
  • Pinterest - Biały Krąg