Trendy w makijażu ślubnym w 2021

Aktualizacja: lut 28


makijaż ślubny w LET'S MAKE-UP Warszawa, trendy makijażu ślubnego 2021
Makijaż ślubny

Co roku pojawiają się trendy w świecie beauty, którym ulega także makijaż ślubny. Jednak pomimo pojawiających się corocznych nowości, makijaż ślubny niezmiennie rządzi się swoimi żelaznymi zasadami. Najistotniejsze jest, aby Panna Młoda czuła się w makijażu wyjątkowo i swobodnie, aby idealnie pasował do jej osobowości i charakteru. Po drugie makijaż ślubny musi być trwały, aby bez problemów przetrwał całą przetańczoną noc w nienaruszonym stanie. W dalszej kolejności ważne jest, aby makijaż współgrał z suknią ślubną oraz dodatkami takimi jak biżuteria czy wiązanką.


Tegoroczny trend w makijażu ślubnym wyróżnia się rozświetloną, świeżą, nadającą zdrowego wyglądu skórę. U Panny Młodej o subtelnej urodzie na oku dobrze sprawdzą się naturalne ciepłe odcienie brązu i różu oraz drobne kępki rzęs.


Panny Młode, które dobrze czują się w bardziej wyrazistym makijażu mogą zdecydować się na modne w tym roku błyszczące, metaliczne i brokatowe cienie, podkreślone wtopioną kreską. Szyku dodadzą delikatnie wyczesane i podkreślone brwi. Dodatkowym akcentem będzie w naturalnym odcieniu kolor szminki lub błyszczyka.