NATURALNA STYLIZACJA BRWI

zapoznaj się z ofertą

Geometria brwi

Perfekcyjne brwi to podstawa dobrego wyglądu. Odpowiednio wyregulowane, uniesione i wypełnione kolorem dają oku oraz całej twarzy efekt liftingu. Podstawą stworzenia idealnego kształtu brwi jest geometria – czyli wymierzenie proporcji brwi względem kształtu twarzy.


Geometria to element, który towarzyszy każdej stylizacji  brwi w LET’S MAKE-UP.  Niezależnie od tego, czy jest to henna pudrowa, laminacja, czy sama regulacja proces stylizacji brwi zawsze zaczynamy od wymierzania elementów twarzy oraz dostosowywaniu kształtu brwi. W naszym salonie geometria odbywa się zawsze, nie tylko przy pierwszej wizycie – to gwarant, że kształt będzie perfekcyjny.
 
Dlaczego geometria jest tak ważna? Dzięki niej brwi stają się symetryczne (na tyle na ile pozwala uroda klientki), a ich kształt jest tworzony tak, aby oko stało się optycznie bardziej otwarte, a twarz zyskała efekt liftingu.

Kształt oraz grubość brwi są konsultowane z klientką na etapie geometrii . Zawsze doradzamy co jest najkorzystniejsze dla twarzy oraz  uwzględniamy osobisty gust i preferencje.

Regulacja brwi

Regulacja to jeden z kluczowych elementów stylizacji brwi. Sama zdecyduj czy wolisz precyzyjną pęsetkę, czy szybszy i mniej bolesny wosk. 

W salonie LET’S MAKE-UP brwi są stylizowane z najwyższą starannością. Przed regulacją wymierzana jest geometria brwi, tak aby ich kształt był symetryczny i proporcjonalny do rysów twarzy.

Regulacja odbywa się za pomocą pęsetki lub wosku. Regulacja woskiem jest w pełni dostosowana do wrażliwych okolic oczu. Specjalna oliwka zabezpiecza skórę , dzięki czemu wosk łapie tylko włoski. Skóra jest mniej podrażniona, a zabieg odczuwany jako mniej bolesny. Używany przez nas wosk został stworzony z myślą o delikatnej skórze twarzy, dlatego jego formuła jest hipoalergiczna i radzi sobie z usunięciem również delikatnych, cienkich włosków.

Henna pudrowa

Perfekcyjne, równe brwi, bez ubytków i wyglądające jak po makijażu? To efekt w pełni naturalnego zabiegu henny pudrowej, która barwi skórę i włoski.

Henna pudrowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów w LET’S MAKE-UP. To co sprawia, że klientki kochają hennę pudrową to przede wszystkim jej właściwości barwiące skórę, co daje efekt pełnych i równych brwi, jak po makijażu. Zabieg jest zalecany przede wszystkim dla Pań, które chcą ukryć ubytki, wyrównać kształt brwi lub cenią sobą długotrwałą koloryzację.

Dodatkowo, henna powstaje z naturalnych składników, które wpływają bardzo pozytywnie na jakość i kondycję brwi. Jej głównym składnikiem jest roślina lawsonia.

Efekt utrzymuje się do 14 dni na skórze i do 6 tygodni na włosach w zależności od intensywności koloru henny, rodzaju skóry i włosa.

Laminacja brwi

Szukasz zabiegu, który ujarzmi Twoje niesforne brwi i sprawi, że włoski będą uniesione? To znaczy, że laminowanie brwi jest dla Ciebie.

Jeżeli Twoje brwi są sztywne, niesforne, rosną w niepożądanym kierunku, są kręcone lub wręcz przeciwnie, są bardzo cienkie i potrzebują wypełnienia to zabieg laminacji jest dla Ciebie. Laminowanie sprawia, że brwi zyskują elastyczność i można je układać w odpowiednim kierunku. Włoski stają się lśniące i odżywione.

Zabieg można wzbogacić o koloryzację wykonaną specjalistycznymi farbkami. Koloryzacja nada intensywności i wyrówna koloryt włosków.

Najczęściej zadawane pytania

Henna pudrowa to w pełni naturalny produkt stworzony na bazie roślin, natomiast farbka wykorzystywana przy koloryzacji przypomina farbę do włosów. Henna oprócz włosków koloryzuje również skórę co daje efekt makijażu permanentnego brwi – ten zabieg idealnie wypełnia luki pomiędzy włoskami. Koloryzacja brwi natomiast barwi jedynie włoski, a skóra pozostaje w swoim kolorze – zabieg idealny gdy mamy gęste brwi (bez ubytków) i chcemy je przyciemnić bez przerysowania.
Geometria to specjalistyczna metoda dobrania kształtu brwi, tak aby były możliwie jak najbardziej symetrzyczne i proporcjonalne do twarzy. Odpowiednio dobrane działają liftingująco na oko jak i całą twarz.
Hennę pudrową rekomendujemy osobom, których brwi mają luki, są przerzedzone lub niewłaściwie wyregulowane. Laminację brwi polecamy osobom, których brwi opadają, są niesforne. Dzięki laminacji brwi staną się bardziej podatne na układanie i naturalnie uniesione.
Po wykonaniu henny pudrowej przez 24h nie należy moczyć brwi. Zalecamy także omijać okolice brwi podczas natłuszczania twarzy kremem lub olejami, aby barwnik nie wypłukał się szybciej ze skóry.
Nie można wykonać dwóch zabiegów podczas jednej wizyty, ponieważ jeden zabieg zniwelowałby działanie drugiego. Jeżeli chcemy wykonać oba zabiegi to rekomendujemy zacząć od laminacji brwi, a następnie po 3 dniach lub więcej zastosować hennę pudrową.
Mocno regenerującym i stymulującym wzrost produktem jest henna pudrowa. Regularnie stosowana pobudza włoski do wzrostu. Dodatkowo, należy pamiętać, aby nie regulować samemu brwi między wizytami. Jest to czasem kuszące, jednak warto się powstrzymać do wizyty u specjalistki, która zdecyduje o losie każdego pojedynczego włoska..