NATURALNA STYLIZACJA RZĘS

zapoznaj się z ofertą

Naturalne rzęsy

W LET’S MAKE-UP wierzymy, że najpiękniejsze rzęsy to Twoje naturalne rzęsy. Odpowiednie zabiegi oraz pielęgnacja oferowana w naszym salonie mogą jednak sprawić, że Twoje spojrzenie stanie się bardziej wyraziste i intensywne z zachowaniem jego naturalności.

Rzęsy to ważny element Twojego spojrzenia. Podkręć je, przyciemnij, spraw, że będą grubsze, lśniące i zdrowe dzięki zabiegom w LET’S MAKE-UP.

Postaw na swoje naturalne rzęsy w ich najlepszej wersji.

Koloryzacja rzęs

Koloryzacja rzęs odbywa się za pomocą specjalistycznej farbki, która nada Twojemu spojrzeniu intensywności, bez konieczności używania maskary. Może być elementem laminacji lub niezależnym zabiegiem przyciemnienia rzęs.

Odżywienie rzęs

Specjalistyczny preparat służący do dogłębnej regeneracji struktury włosa stosowany jest przy zabiegu laminacji rzęs lub niezależnie od niego. Zawiera witaminy i minerały które odżywiają i regenerują każdą rzęsę.

​Specjalnie opracowana formuła regeneruje, podnosi i zwiększa objętość rzęs. Preparat nie tylko nawilża, ale również pielęgnuje i odbudowuje strukturę włosa powodując efekt świeżości. Dodatkowo zapobiega wysuszaniu i łamliwości. Działa ochronnie na rzęsy, pogłębia ich kolor, a właściwości kolagenu roślinnego wypełniają ubytki w strukturze włosa. Rzęsy stają się grubsze i mocniejsze co pozwala utrzymać naturalny, zdrowy wygląd. 

Produkt między innymi zmiękcza rzęsy i nasyca je minerałami, zapobiega wysuszeniu i łamliwości, a dodatkowo zwiększa objętość rzęs o około 30%. Zawiera witaminę C oraz E.

Laminacja rzęs

Szukasz naturalnego zabiegu, który sprawi, że rzęsy będą wyglądały jak przedłużone?

Laminacja to zabieg, który podkręci i odżywi Twoje naturalne rzęsy, dzięki czemu uzyskasz efekt dłuższych, optycznie gęstszych i podkręconych rzęs. Błyszczące i odżywione nadadzą intensywności spojrzeniu nawet bez użycia maskary. Zabieg polecany jest przede wszystkim kobietom, których rzęsy rosną w linii prostej, są cienkie, rzadkie oraz wszystkim tym, które pragną bardziej wyrazistego spojrzenia zachowując naturalność.

Po zabiegu efekt odżywionych i podkręconych rzęs utrzymuje się od miesiąca do dwóch. Na rzęsy po laminacji można nakładać pełen makijaż.

​Zabieg laminacji może zostać wzbogacony o preparat do dogłębnej regeneracji struktury włosa oraz koloryzację rzęs.

Jeśli po raz pierwszy decydujesz się na zabieg laminacji rzęs to zapoznaj się z zaleceniami (tutaj).

>>> zobacz zdjęcia realizacji