Jak działamy?

jak dzialamy

Cześć, tu Sylwia i Sandra

Witaj w świecie LET’S MAKE-UP

Jako dziewczyny wiemy jak ważne jest czuć się atrakcyjnie i pewnie w ważnych dla nas momentach. Wierzymy, że makijaż to nie maska, lecz podkreślenie piękna, sposób wyrażenia siebie i przede wszystkim coś co dodaje nam pewności.

Tworząc LET’S MAKE-UP, postanowiłyśmy wprowadzić małą rewolucję do świata makijażu, przybliżyć go, uczynić bardziej dostępnym. Niezależnie od tego czy idziesz podbijać parkiet, złamać czyjeś serce czy dostać upragnioną pracę – przyjdź, podkreśl swoje piękno i idź zdobywać świat.

​LET’S MAKE-UP to nie tylko sztuka makijażu, ale również miejsce z wartościami, którymi osobiście kierujemy się w życiu.

Eco friendly
Przy prowadzeniu salonu, wybieramy rozwiązania, które są bardziej przyjazne dla środowiska. W LET’S MAKE-UP nie znajdziesz np. plastikowych patyczków czy kubków. 

Beauty Without Cruelty
Jesteśmy na TAK! Niezwykle ważny jest dla nas los zwierząt, dlatego wybieramy produkty tych firm, które kierują się zasadą cruelty free.* Dodatkowo nasze pędzle są wegańskie. 

Doceniamy polskie kosmetyki 
Wśród kosmetyków, na których pracujemy jest wiele polskich marek, ponieważ są świetne. Znajdziesz u nas m.in. takie marki jak: Inglot, Blend it!, KOBO, Golden Rose.

*zgodnie z listą marek cruelty free organizacji PETA

o nas 4
o nas 3
o nas 5
o nas 1
o nas 2