KURSY MAKIJAŻU

zapoznaj się z ofertą

KURSY MAKIJAŻU

Malujesz się na co dzień, ale nie do końca wiesz jak to robić? Chcesz kupić sobie kosmetyki do makijażu, ale przerasta Cię oferta produktów w sklepach? Kończy Ci się podkład, a nie masz pojęcia jak dobrać ten idealny do swojej urody? Na te pytania i wiele innych odpowie wizażystka podczas indywidualnego kursu makijażu.

Kurs makijażu przeznaczony jest dla osób, które chcą nauczyć się jak krok po kroku wykonać sobie makijaż. Indywidualny kurs oznacza, że jesteś Ty i wizażystka, która od początku do końca uczy Cię każdego elementu makijażu, skupia się na Twoich potrzebach i odpowiada na każde pytanie, rozwiewając wszelkie Twoje wątpliwości.

Każdy kurs rozpoczyna się od przygotowania skóry twarzy pod makijaż. Następnie wizażystka opowiada i pokazuje na jednej połowie Twojej twarzy jak wykonać poszczególne części makijażu. Ty, jako kursantka, na drugiej połowie twarzy odwzorowujesz każdy element makijażu. Wszystko odbywa się bez pośpiechu pod czujnym okiem wizażystki.

Na kurs możesz przynieść swoją kosmetyczkę oraz pędzle. Wizażystka przeanalizuje jej zawartość i doradzi czy te produkty współgrają z Twoją urodą. Jednocześnie udzieli wskazówek jak dobrać idealny podkład, jakie produkty warto dokupić oraz które pędzle będą przydatne do wykonania makijażu dziennego. Wszystkie informacje przekazane podczas kursu możesz zapisywać na kartce.

Podczas kursu uzyskasz wiedzę, które ułatwi Ci zakup najpotrzebniejszych kosmetyków, a w dodatku udoskonali technikę makijażu. Dodatkowo, kurs sprawi, że codzienny makijaż stanie się dla Ciebie przyjemnością i bez problemu będziesz wykonywać go w kilkanaście minut.

Kurs makijażu możesz również wręczyć jako prezent bliskiej Ci osobie w formie karty podarunkowej. Zapoznaj się z naszą ofertą voucherów.

Kurs makijażu dziennego

czas trwania: 2h

Kurs makijażu dziennego to idealny wybór dla osoby, która chce się nauczyć od podstaw jak wykonywać szybki makijaż na co dzień lub uzupełnić braki w obecnej wiedzy.

​​Kurs makijażu obejmuje:

 • prezentację, dobór kosmetyków oraz akcesoriów do makijażu
 •  analizę kształtu twarzy oraz typu urody – porady jak dobrać kosmetyki oraz jak je aplikować
 • naukę krok po kroku jak wykonać perfekcyjny makijaż dzienny: wyrównanie kolorytu skóry, konturowanie twarzy, wyrównanie oraz podkreślenie brwi, dobór i aplikacja cieni do oczu, podkreślenie ust

Kurs makijażu dziennego oraz wieczorowego

czas trwania: 3h

Jeżeli makijaż dzienny to dla Ciebie zbyt mało i chciałabyś nauczyć się zmysłowego smoky eye, makijażu glamour, czy kociego oka to kurs makijażu dziennego oraz wieczorowego jest zdecydowanie dla Ciebie.

​Kurs obejmuje:

 • prezentację, dobór kosmetyków oraz akcesoriów do makijażu,
 • analizę kształtu twarzy oraz typu urody – porady jak dobrać kosmetyki oraz jak je aplikować,​
 • naukę krok po kroku jak wykonać perfekcyjny makijaż dzienny: wyrównanie kolorytu skóry, konturowanie twarzy, wyrównanie oraz podkreślenie brwi, dobór i aplikacja cieni do oczu, podkreślenie ust,
 • naukę krok po kroku jak zmienić makijaż dzienny w wieczorowy: mocniejsze podkreślenie oka dostosowane do urody, dobór wieczorowej pomadki oraz poprawna aplikacja, podkreślenie i rozświetlenie twarzy.

Ekspresowy kurs makijażu

czas trwania: 3h

Kursy ekspresowe to odpowiedź na konkretną potrzebę. Jeżeli chcesz zgłębić tajniki tylko jednego z elementów makijażu, to ekspresowe szkolenie z makijażu jest zdecydowanie dla Ciebie. 

​Rodzaje kursów:

 • ​konturowanie twarzy, 
 • ​makijaż oka,
 • ​kocia kreska,
 • ​perfekcyjny makijaż brwi,
 • ​perfekcyjny makijaż ust.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, kurs jest indywidualny – jesteś tylko Ty i wizażystka, która jest do Twojej pełnej dyspozycji od początku do końca.
Tak, można zorganizować kurs grupowy. Możesz przyjść na kurs z mamą, siostrą czy koleżankami. W zależności od ilości osób, wycenimy dany kurs.
Tak, na kurs możesz przynieść swoją kosmetyczkę. Wizażystka przeanalizuje jej zawartość i pomoże ocenić, które produkty nie pasują do Twojej urody.
Tak, dobierane kosmetyki przez wizażystke są w pełni dostosowane do Twojej urody. Wizażystka wskaże, które kolory, elementy makijażu idelanie pasują do Ciebie.
Tak, wizażystka pokazuje na jednej połowie Twojej twarzy element makijażu, następnie Ty na drugiej połowie odwzorowujesz daną czynność pod okiem ekspertki.
Podczas kursu będziesz miała zagwarantowane wszystko co jest potrzebne do do realizacji kursu. Wystarczy pozytywne nastawienie 🙂