MAKIJAŻ ŚLUBNY

zapoznaj się z ofertą

Bądź najpiękniejsza tego dnia

Makijaż ślubny w LET’S MAKE-UP jest przez nas szczególnie traktowany, ponieważ wiemy jak ważny element stanowi dla każdej kobiety w tym wyjątkowym dniu. Makijaż ślubny to przede wszystkim makijaż, w którym Panna Młoda czuje się naturalnie, wyjątkowo pięknie i ma pewność, że spełnił jej wszelkie oczekiwania. Zanim Panna Moda zdecyduje się na wykonanie makijażu w LET’S MAKE-UP w dniu jej ślubu, rekomendujemy realizację makijażu próbnego, abyśmy mogły poznać i wykreować ten idealny.

Przed rozpoczęciem makijażu próbnego, przeprowadzamy dokładną rozmowę, aby dowiedzieć się czego Panna Młoda pragnie, jak wyobraża sobie makijaż ślubny, bądź czego chciałaby uniknąć. Pytamy także jak wygląda suknia, jakiego koloru przewiduje biżuterię oraz inne dodatki, które będzie posiadać. Następnie doradzamy jaki makijaż oraz jaką kolorystykę można zastosować przy danej urodzie. Po wykonanym makijażu próbnym, Panna Młoda będzie miała pewność czy dany makijaż jest właśnie tym, o którym marzyła.

​Jako wizażystki i wielbicielki makijażu, zapewniamy, że makijaż ślubny wykonany w LET’S MAKE-UP jest wyjątkowo piękny oraz niezwykle trwały. Z doświadczenia wiemy, że każda Panna Młoda bez obaw spędza całą noc na parkiecie.

W LET’S MAKE-UP istnieje możliwość zarówno wykonania makijażu w salonie, jak również świadczymy usługę z dojazdem w przypadku pakietów ślubnych. W obu przypadkach jest możliwość połączyć usługę z przepiękną stylizacją włosów. Ślubne upięcia, hollywoodzkie fale, loki – zdecyduj na co tylko masz ochotę. Wykwalifikowana stylistka fryzur zajmie się Twoimi włosami na najwyższym poziomie. O fryzurach możesz również poczytać na stronie: STYLIZACJA WŁOSÓW.

Skontaktuj się z nami

Ślub to wyjątkowy dzień, dlatego tak ważne jest aby wszystko zaplanować z wyprzedzeniem. Wypełnij poniższy formularz i podziel się informacjami, które pozwolą nam jak najlepiej dopasować ofertę do Twoich potrzeb. 

   

   

  Najczęściej zadawane pytania

  Makijaż próbny nie jest wymagany, ale rekomendujemy jego wykonanie. Dzięki temu w dniu ślubu nie będziesz miała wątpliwości co do tego jak makijaż będzie wyglądał i czy dobrze będziesz się w nim czuła.
  Makijaż próbny jest w tej samej cenie co makijaż właściwy, ponieważ nie różni się pod względem wykonania. Przy każdym makijażu wkładamy 100% staranności.
  Tak, jeśli podoba Ci się makijaż z karty makijaży, taki dla Ciebie wykonamy. Jeśli makijaż będzie wykonywany w salonie to cena będzie identyczna jak w cenniku.
  Tak, cena za makijaż z dojazdem jest inna. Wyższa cena wynika z konieczności przeznaczenia większej ilości czasu na dojazd oraz organizację.