VOUCHER

Podaruj piękno

Podaruj piękno bliskiej Ci osobie. Vouchery do LET’S MAKE-UP to idealny prezent dla mamy, siostry, przyjaciółki, czy ukochanej kobiety. Ale także idealny prezent dla samej siebie. Wybierz jedną z poniższych usług, która sprawi przyjemność obdarowanej osobie. Jeżeli nie masz pewności, która usługa będzie najlepsza wybierz voucher kwotowy i pozwól obdarowanej osobie zdecydować samodzielnie. Możesz także zapoznać się z usługami realizowanymi w salonie na naszej stronie. Każda usługa opisana jest szczegółowo, aby ułatwić jej Ci wybór.

W LET’S MAKE-UP wykonujemy makijaże, stylizacje brwi, stylizację rzęs, manicure, pedicure oraz stylizację włosów. Dodatkowo, realizujemy kursy makijażu oraz stylizacji włosów, usługi które są najczęściej wybierane na prezent w formie vouchera.

Po zakupie voucher jest przypisany do imienia i nazwiska osoby obdarowanej . Po zakupie na adres e-mail otrzymasz voucher do druku (nie musisz go jednak drukować, wystarczy imię i nazwisko przy realizacji usługi). Istnieje również opcja odebrania z salonu karty podarunkowej w wersji papierowej. Vouchery są ważne przez rok od daty zakupu.