ZABIEGI DLA MĘŻCZYZN

zapoznaj się z ofertą

Zabiegi dla mężczyzn

W LET’S MAKE-UP oferujemy również usługi dostosowane do męskich potrzeb. Nasze ekspertki pytają na jakim efekcie zależy klientowi i doradzają co się najlepiej sprawdzi przy danej urodzie.

Rozumiemy, że męska uroda wymaga innego podejścia. Na ogół oczekiwany efekt to maksymalna naturalność – tak aby wyglądać na zadbanego, ale zachować męskość. Na każdym etapie pytamy, które elementy zabiegu klient chce wykonać, a które woli pominąć. Doradzamy co do techniki i zakresu usługi. Mężczyzna może się czuć u nas w pełni swobodnie.

Męski manicure

Zadbane dłonie to wizytówka nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Dokładnie przepiłowane paznokcie oraz brak narastających skórek to ważny aspekt wizerunku. W LET’S MAKE-UP rozumiemy męskie podejście do dłoni. Dobieramy technikę do oczekiwań oraz problemów związanych z paznokciami.

Klasyczny manicure męski polega na równym przypiłowaniu paznokci oraz usunięciu lub przesunięciu skórek, tak aby płytka paznokcia wydawała się dłuższa i prezentowała się schludnie. Jeżeli borykasz się natomiast z poważniejszym problemem jak kruche czy pękające paznokcie manicure można wzbogacić o regenerujący zabieg IBX, który wzmocni płytkę od środka. Produkt jest zupełnie niewidoczny z zewnątrz.

Męski Pedicure

Jeżeli wstydzisz się pokazywać swoje stopy lub po prostu sam nie potrafisz/nie lubisz się nimi zajmować to zabieg pedicure jest stworzony dla Ciebie.

Pedicure to nie tylko przypiłowanie paznokci i usunięcie zalegających skórek – to również opracowanie całej podeszwy stopy, tak aby była gładka, bez popękanej skóry i zgrubień. Zabieg ten nie tylko ma za zadanie zadbać o estetykę stóp, ale również o ich zdrowie i komfort chodzenia. Niepoprawnie przycinane paznokcie, czy źle opracowywane podeszwy stóp mogą doprowadzić do poważnych chorób oraz bólu. Warto oddać się w ręce specjalisty i cieszyć się eleganckimi stopami bez wysiłku.

Męska regulacja brwi

Nie musisz męczyć się z pęsetką w domu. Jeżeli przeszkadzają Ci zbyt narastające brwi skorzystaj z usług specjalistek. Na początku usługi zostanie przeprowadzony z Tobą wywiad na jakim efekcie Ci zależy, aby efekt finalny spełnił Twoje oczekiwania. Rozumiemy, jeżeli chcesz wyrwać tylko te włoski, które najbardziej odbiegają od kształtu, aby zachować ich męski charakter. Odpowiednia regulacja brwi sprawi, że Twoje oczy będą wydawać się bardziej otwarte, twarz zadbana i bardziej symetryczna. Podczas usługi możesz zdecydować jaką technikę wolisz – czy standardową pęsetkę, czy mniej bolesny i szybszy wosk.

Męski makijaż korekcyjny

Czeka Cię ważne zdjęcie, nagranie, a może Twój własny ślub? Męski makijaż korekcyjny to usługa, która pomoże zamaskować niedoskonałości, wyrównać koloryt skóry i zmatowić zbyt świecącą się skórę. To makijaż, który ma wyglądać bardzo dyskretnie, ale dodać Ci pewności siebie w ważnych momentach. Make-up jest wykonany profesjonalnymi kosmetykami – nie musisz martwić się o jego trwałość także na dużych imprezach jak wesele, czy stresujących biznesowych spotkaniach.