STYLIZACJA WŁOSÓW

zapoznaj się z ofertą

Stylizacja włosów

Pragniesz wyglądać zjawiskowo na ważnym dla siebie wyjściu? Zadbaj nie tylko o makijaż, ale również o odpowiednie ułożenie włosów. W LET’S MAKE-UP stylizacja włosów powstała z myślą o Twojej wygodzie. Teraz wszystko możesz zrobić w jednym miejscu i wyjść od razu piękna. Upięcie, loki, hollowoodzkie fale, a może po prostu modelowanie? Wybierz upragnioną fryzurę i oddaj się w ręce stylistki włosów.

Włosy to jeden z istotnych elementów Twojego wizerunku przy ważnych wyjściach. Odpowiednia stylizacja potrafi zdziałać cuda. Niezależnie od tego czy ma to być fryzura na weselę czy inne ważne wyjście niezwykle ważne jest nie tylko jej piękno, ale również trwałość. W LET’S MAKE-UP nie musisz się martwić – włosy stylizuje profesjonalistka i miłośniczka fryzur.

W ofercie naszego salonu znajdziesz zarówno upięcia, jak również luźniejsze propozycje typu loki , fale czy modelowanie. Dla odważnych jest również możliwość wykonania afroloków. Jeżeli pragniesz, żeby Twój mężczyzna prezentował się równie dobrze w ważnym dla Was dniu możesz umówić go na męskie modelowanie włosów.

W salonie możemy wykonać również fryzurę ślubną. Jeżeli pragniesz wcześniej sprawdzić w jakiej będziesz się czuć najlepiej możemy również wykonać fryzurę próbną.

Fryzury są wykonywane już na świeże włosy, dlatego prosimy zawsze o uprzednie umycie ich w domu.

Przyjdź do LET’S MAKE-UP na makijaż i stylizację włosów i ciesz się perfekcyjnym wyglądem do rana!

Kurs pielęgnacji i stylizacji włosów

czas trwania: 2h

Pragniesz nauczyć się jak pielęgnować i stylizować swoje włosy? Teraz w LET’S MAKE-UP to możliwe! Kurs pielęgnacji i stylizacji włosów to propozycja dla wszystkich kobiet, które chcą, aby ich włosy prezentowały się lepiej na co dzień.

​​Kurs obejmuje:

  • analizę typu włosa i porady jak dobrać pielęgnację,
  • trychologia – analiza skóry głowy i porady, jak odpowiednio dbać skórę, aby cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosam,
  •  porady jak dbać o włosy w domowych warunkach oraz jakie zabiegi wybierać w salonach fryzjerskich,
  • praktyczna lekcja stylizacji włosów na co dzień z uwzględnieniem odpowiednich kosmetyków do utrwalenia i ochrony włosów.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, stylistka sprawdzi jaki to typ włosów, kształt twarzy i pomoże dobrać fryzurę, która będzie najbardziej korzystna dla urody i trwała.
Tak, zrówno przed stylizacją włosów, jak i przed kursem z pielęgnacji włosów prosimy o umycie włosów w domu. Niestety salon nie jest wyposażony w myjkę.
Tak, kurs jest indywidualny – jesteś tylko Ty i stylistka włosów, która jest do Twojej pełnej dyspozycji od początku do końca.
Tak, stylistka zademonstruje Ci jak układać włosy i część pasm będziesz mogła wystylizować samodzielnie pod jej okiem.
Podczas kursu będziesz miała zagwarantowane wszystko co jest potrzebne do do realizacji kursu. Wystarczy pozytywne nastawienie 🙂