DLA MĘŻCZYZN

zapoznaj się z ofertą

W LET’S MAKE-UP oferujemy również usługi dostosowane do męskich potrzeb. U nas każdy mężczyzna może czuć się swobodnie. Nasze ekspertki pytają na jakim efekcie zależy klientowi i doradzają co się najlepiej sprawdzi przy danej urodzie.

​MĘSKI MANICURE

​Zadbane dłonie to podstawa eleganckiego i schludnego wyglądu. Po męskim manicure możesz się spodziewać równo opiłowanych paznokci, wygładzonej nawierzchni płytki oraz zadbanych skórek.

​REGULACJA BRWI

​Regulacja brwi to obok manicure najczęściej wybierana przez mężczyzn usługa w naszym salonie. Już niewielka korekta nadaje eleganckiego i schludnego wyglądu. Na początku oraz w trakcie usługi konsultujemy oczekiwany efekt.

LAMINACJA BRWI

​Jeżeli Twoje brwi są sztywne, niesforne, rosną w niepożądanym kierunku, są kręcone czy wręcz krzaczaste to zabieg laminacji jest dla Ciebie. Laminowanie sprawia, że brwi zyskują elastyczność i można je układać w odpowiednim kierunku, a włoski stają się odżywione.​

​MAKIJAŻ KOREKCYJNY

​Planujesz zrobić zdjęcie do CV? Czeka Cię wystąpienie przed kamerą i chcesz wyglądać nienagannie – bez zaczerwienień czy świecącej się cery? A może ciężka noc po której masz ważne spotkanie? Makijaż korekcyjny to idealny sposób na ukrycie mankamentów i wyrównanie kolorytu skóry.