HIT! Laminacja i lifting rzęs

laminacja rzes
Zabieg laminacji rzęs

Laminacja i lifting rzęs to zabieg, który idealnie wpisuje się w aktualne trendy beauty. Kobiety pragną wyglądać naturalnie i świeżo w każdym wieku, dlatego ich wybory w kwestii poprawy wyglądu znacznie zmieniły się.  Szczególnie widoczny jest ten trend przy wyborze makijażu, gdzie króluje delikatny glow makeup, lekkie przydymione oko oraz nieznacznie podkreślone usta w odcieniach nude. Ten sam trend można zauważyć przy stylizacji brwi, dlatego tak wielką popularnością cieszy się henna pudrowa czy laminacja brwi. W przypadku rzęs laminacja wypiera słynne przedłużanie i zagęszczanie – zabieg który obciąża i niszczy naturalne rzęsy.

Before_Image
After

Na czym polega zabieg laminacji?

Laminacja rzęs polega na podkręceniu naturalnych rzęs, dzięki czemu stają się uniesione, optycznie gęstsze i  dłuższe. Zabieg polecany jest przede wszystkim kobietom, których rzęsy rosną w linii prostej (nie są naturalnie podkręcone) , a nierzadko są cienkie i rzadkie. Laminacja rzęs otwiera oko, sprawia, że staje się bardziej wyraziste przy zachowaniu jego naturalności.

Podczas zabiegu laminacji można zastosować botoks rzęs, który intensywnie odżywi, wzmocni i zregeneruje rzęsy. Preparat nie tylko nawilża, ale również pielęgnuje i odbudowuje strukturę włosa powodując efekt świeżości. Botoks sprawia, że rzęsy stają się zdrowsze, grubsze i mocniejsze, zapobiegając ich częstemu wypadaniu.

Idealnym dopełnieniem zabiegu laminacji jest również koloryzacja rzęs. Zabieg ten polega na nałożeniu specjalistycznej farbki, która sprawia, że rzęsy są bardziej widoczne, ich kolor bardziej intensywny, dzięki czemu nie ma konieczności nakładania maskary. Koloryzacja może być elementem laminacji oraz botoksu lub niezależnym zabiegiem przyciemnienia rzęs.

Kompletny zabieg laminacji i liftingu rzęs wzbogacony o koloryzację i botoks trwa około 1h 40 min i jest w pełni bezpieczny. Efekt odżywionych i podkręconych rzęs utrzymuje się od miesiąca do dwóch. Ważne jest, aby pierwsze 24 h po zabiegu nie moczyć rzęs. Po upływie tego czasu, można nakładać makijaż i tuszować rzęsy. 

Odpowiedz