Makijaż na Halloween w LET’S MAKE-UP

Makijaż halloweenowy to idealny sposób na przeobrażenie się w jedną z potwornych postaci i zaskoczenie znajomych. Przyjdź do LET'S MAKE-UP i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty w tym dniu.

W tym najstraszniejszym dniu w roku – postaw na coś wyjątkowego. Poznaj ofertę naszą ofertę – makijaż na Halloween.

Facetune 29 10 2018 21 49 38

Jak co roku w okolicach Święta Zmarłych w LET’S MAKE-UP pojawia się specjalna oferta – MAKIJAŻ HALLOWEEN. To propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią pobawić się w mrocznym stylu. Toi idealna okazja, żeby przeobrazić się w potworną postać i zszokować swoich znajomych.

Makijaż na Halloween to idealne uzupełnienie lub alternatywa dla strasznych kostiumów. W tym dniu możesz przeobrazić się w dosłownie każdą postać. Wizażystki z LET’S MAKE-UP wykreują dla Ciebie taki makijaż, jaki tylko zapragniesz – zombi, mroczna królowa, a może klasyczny kościotrup w stylu meksykańskiego Día de Muertos?

Jeżeli pragniesz zobaczyć więcej naszych makijaży, znajdziesz je na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/letsmakeup_pl/

Płeć i wiek nie ma znaczenia w tej zabawie – każdy tego dnia chce wyglądać strasznie. Do salonu przychodzą wtedy zarówno kobiety, jak i mężczyźni, żeby przeobrazić się w jedną z potwornych postaci. W tym roku oprócz standardowego makijażu HALLOWEEN, pojawiła się również oferta dla dzieci do 13-tego roku życia. Jeżeli Twoja pociecha uwielbia “cukierek albo psikus” koniecznie przyprowadź ją do LET’S MAKE-UP. Specjalnie wystylizowany make-up, wykonany przez profesjonalistki z pewnością zapewni dziecku dużo niezapomnianej radości.

Halloween Make-up w LET’S MAKE-UP to wyjątkowe przeżycie. Salon mieszczący się w samym centrum Warszawy przeobraża się w mroczne miejsce spętane pajęczynami. Wszędzie leżą dynie, zza których wychodzą pająki. Nie brakuje również strasznych łakoci dla najmłodszych.

Zarezerwuj wizytę już teraz!
https://www.letsmake-up.pl/cennik/

Odpowiedz