5 pomysłów na wieczór panieński w Warszawie w tematyce beauty

Twoja przyjaciółka wychodzi za mąż i poprosiła Cię o pozostanie świadkową na jej ślubie. Ta niezwykle wzruszająca jak i odpowiedzialna rola, dzięki której musisz zaplanować również wieczór panieński. Warto, aby przygotowania do tego ważnego wieczoru rozpocząć z dużym wyprzedzeniem i na spokojnie zaplanować każdą atrakcję. 
wieczor panienski makijaz kurs

Twoja przyjaciółka wychodzi za mąż i poprosiła Cię o pozostanie świadkową na jej ślubie. Ta niezwykle wzruszająca jak i odpowiedzialna rola, dzięki której musisz zaplanować również wieczór panieński. Warto, aby przygotowania do tego ważnego wieczoru rozpocząć z dużym wyprzedzeniem i na spokojnie zaplanować każdą atrakcję. 

Wieczór panieński w Warszawie to nie lada wyzwanie – możliwości jest bardzo dużo. Wybór atrakcji w dużej mierze zależy od charakteru Panny Młodej. W przypadku osoby spokojnej, lubiącej spędzać czas w małym gronie, świetnym rozwiązaniem może okazać się wieczór w SPA lub piknik na łonie natury. Osoba, która kocha imprezy, gwar i tańce, prawdopodobnie najchętniej spędziłaby go w wystrzałowym klubie. Atrakcje na wieczór panieński dopasowujemy przede wszystkim pod Pannę Młodą, bo to ona jest numerem jeden w tym dniu. 

Każda Panna Młoda pragnie wyglądać i czuć się wyjątkowo podczas swojego wieczoru panieńskiego. Wybór kreacji, fryzury i makijażu także są częścią przygotowań, w których jako świadkowe możemy pomóc. Świetnym pomysłem będzie zapisanie Panny Młodej na profesjonalny makijaż oraz stylizację włosów, aby tego dnia mogła czuć się przepięknie. To świetna niespodzianka rozpoczynająca ten wyjątkowy wieczór. W salonie LET’S MAKE-UP wyczarujemy dla Twojej przyjaciółki makijaż o jakim marzyła, a dodatkowo zadbamy o jej fryzurę. 

Jeżeli Twoja przyjaciółka interesuje się tematem beauty i zawsze pragnęła nauczyć się malować, idealnym pomysłem na prezent w ramach wieczoru panieńskiego będzie kurs makijażu. W LET’S MAKE-UP organizujemy kursy makijażu dziennego i wieczorowego dla osób indywidualnych jak i dla grup. 

Kurs indywidualny prowadzony jest przez wizażystkę, która krok po kroku prezentuje jak wykonać makijaż na jednej połowie twarzy kursantki. Następnie druga połowa twarzy malowana jest przez samą kursantkę. W LET’S MAKE-UP zapewniamy zestaw pędzli oraz kosmetyki. Po takim kursie, przyszła Panna Młoda wychodzi z wiedzą jak się malować oraz w pełnym wieczorowym makijażu. 

Jeżeli Ty i Twoje koleżanki także zainteresowane są uczestnictwem w kursie makijażu, w LET’S MAKE-UP możemy zorganizować kurs zbiorowy. W tym przypadku, w kursie uczestniczy więcej wizażystek, które pokazują każdej uczestniczce jak krok po kroku wykonać makijaż. To świetny sposób na integrację połączoną z dużą dawką wiedzy. A po odbyciu kursu wszystkie możecie wyjść w wykonanym przez siebie makijażu na miasto.

Jeżeli chcesz zorganizować wieczór panieński u nas w salonie, to także jest możliwe. W LET’S MAKE-UP możemy przeprowadzić pokaz makijażu, z Panną Młodą w roli modelki. Nasza wizażystka zaprezentuje na Pannie Młodej krok po kroku jak wykonać makijaż wieczorowy. Wszystkie uczestniczki zdobędą wiedzę jak wykonać makijaż, a Panna Młoda będzie czuła się wyjątkowo pięknie, a dodatkowo będzie gotowa na dalsze atrakcje. Kolejną opcją organizacji wieczoru panieńskiego jest makijaż dla wszystkich uczestniczek. Dzięki temu będziecie mogły siedzieć jak gwiazdy przy stanowiskach do makijażu i plotkować podczas upiększania przez nasze ekspertki urodowe.

Na Twoją prośbę w salonie możemy przygotować pyszne przekąski, napoje a także alkoholowe bąbelki. W trakcie pokazu makijażu, uczestniczki mogą częstować się przekąskami, popijając kieliszek prosseco. 

Wieczór panieński to niezwykle szczególna chwila, którą warto uwiecznić. Z tej okazji oferujemy możliwość zatrudnienia fotografa, który uchwyci wyjątkowe momenty.  Jeśli pragniesz zaskoczyć swoją przyjaciółkę oryginalną atrakcją na jej wieczór panieński, zadzwoń do LET’S MAKE-UP. Powiedz nam jak chcesz, aby wyglądała beauty niespodzianka, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę. 

Sprawdź ofertę wieczorów panieńskich w LET’S MAKE-UP: https://www.letsmake-up.pl/oferta-eventowa-warszawa-makijaz/

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda LET’S MAKE-UP zajrzyj na nasz profil na Instagram: https://www.instagram.com/letsmakeup_pl/

Odpowiedz