ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

zapoznaj się z ofertą

Regeneracja paznokci metodą IBX

Szukasz sposobu na wzmocnienie Twoich osłabionych paznokci bez rezygnacji z manicure hybrydowego? Wypróbuj dwuetapowy, regeneracyjny zabieg IBX.

Jeśli Twoje paznokcie mają zniszczenia, pęknięcia, czy po prostu są słabe, miękkie, rozdwajają się lub mają przebarwienia/plamki to z pewnością system IBX jest dla Ciebie. 

IBX system składa się z 2 preparatów:

  • IBX strength  – odbudowuje osłabione paznokcie, wzmacnia je od środka, zapobiega rozwijaniu i kruszeniu;
  • IBX repair – redukuje widoczne plamki, wyrównuje płytkę i przedłuża trwałość stylizacji.

​IBX może być samodzielnym zabiegiem, nadając efekt odżywki lub może być stosowany pod dowolny lakier hybrydowy.

Manicure japoński

Jeśli jesteś zwolenniczką naturalnych zabiegów to manicure japoński z pewnością zwróci Twoją uwagę. Piękne, błyszczące i w pełni naturalne paznokcie to efekt wcierania organicznych past wypełnionych witaminami oraz minerałami.

Manicure japoński inaczej nazywany P. Shine, jest to naturalny zabieg, który ratuje zniszczoną, łamliwą i kruchą płytkę paznokcia. 

Zabieg zasadniczo polega na wcieraniu naturalnych składników bogatych w witaminę A, E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Składniki te odżywiają paznokcie i poprawiają uszkodzoną ich strukturę.  Manicure japoński łączy się z pełnym manicurem.  

​Po wykonaniu zabiegu nie zaleca się nakładania lakieru, ponieważ paznokcie są silnie odżywione i natłuszczone. W związku z tym, po manicurze japońskim należy odczekać kilka dni z aplikowaniem jakichkolwiek produktów, jak lakier klasyczny, hybrydowy czy odżywka. 

Zaleca się, aby zabieg był powtarzany co około 2–3 tygodnie. Połysk widoczny na płytce utrzymuje się około 5 dni, natomiast działanie odżywcze trwa około 2 tygodni.