MANICURE & PEDICURE

zapoznaj się z ofertą

logo manicure w Let's Make-Up

Higiena, dokładność, trwałość, piękne i modne zdobienia – to wszystko kryje się pod hasłem Let’s Mani. Przekonaj się, że LET’S MAKE-UP to nie tylko piękne makijaże, ale również wyjątkowy salon manicure w Warszawie.

IMG 0503

Manicure

Manicure klasyczny, hybrydowy, piękne i modne zdobienia – poznaj naszą ofertę.

zadbane stopy 2

Pedicure

Piękne stopy to zadbane stopy. Pedicure, malowanie paznokci, specjalne zabiegi pielęgnacyjne – dowiedz się co możemy zrobić dla Twoich stóp.

Zabiegi pielęgnacyjne

Poznaj zabiegi, które pozytywnie wpłyną na zdrowie i piękny wygląd Twoich paznokci.

manicure warszawa higiena

Higiena i sposób pracy

Dowiedz się, jak dbamy o Twoje zdrowie oraz bezpieczeństwo podczas stylizacji paznokci

Najczęściej zadawane pytania

Lakier hybrydowy jest bezpieczny, ponieważ pozostaje na wierzchniej warstwie paznokcia i nie przenika do jego struktury. Aby mieć pewność, że paznokcie będą w dobrej kondycji nie należy ściągać hybrydy samodzielnie w domu. Należy udać się na profesjonalne zdjęcie lakieru do salonu.
Nie trzeba robić przerwy, ponieważ sam lakier hybrydowy nie szkodzi paznokciom. Dopiero działania mechanicznie, jak nieodpowiednie zdjęcie hybrydy mogą uszkodzić strukturę paznokcia i go osłabić. Jeżeli hybryda jest wykonywane regularnie i poprawnie u tej samej stylistki to nie trzeba robić przerw
W LET’S MAKE-UP pracujemy na lampach dual led, które nie mają w sobie promieniowania UV i nie szkodzą paznokciom ani skórze.
Pomiędzy 2 a 3 tygodniami. Każdy producent zastrzega, że lakier hybrydowy ma trwałość do 21 dni. Przetrzymanie hybrydy na paznokciach może wpłynąć negatywnie na stan paznokcia – mogą pojawiać się pęknięcia, uszkodzenia, przesuszenia.
Główna różnica między tymi dwoma zabiegami pielęgnacyjnymi to przede wszystkim, że przy IBX można pokryć paznokieć lakierem klasycznym lub hybrydowym, natomiast manicure japoński to zabieg w pełni samodzielny i nie można nakładać na niego lakieru. Dodatkowo, IBX wsiąka w płytkę i go nie widać. Natomiast po manicure japońskim paznokcie delikatnie błyszczą. IBX ma funkcję naprawczą paznokcie, a manicure japoński bardziej odżywczą.
Przede wszystkim nawilżać tłustym kremem (nie oliwką) całe dłonie. Do cięższych prac zakładać rękawiczki. Nie skracać i nie wycinać samodzielnie skórek. Jeśli skórki przeszkadzają można je lekko odsunąć patyczkiem na mokro.