MANICURE

zapoznaj się z ofertą

manicure_warszawa_salon.jpg
logo_lets_mani.png

Higiena, dokładność, trwałość, piękne i modne zdobienia - to wszystko kryje się pod hasłem Let's Mani. Przekonaj się, że LET'S MAKE-UP to nie tylko piękne makijaże, ale również wyjątkowy salon manicure w Warszawie.

manicure_warszawa_higiena.jpg

Higiena i sposób pracy

Dowiedz się, jak dbamy o Twoje zdrowie oraz bezpieczeństwo podczas stylizacji paznokci.

manicure_ibx

Zabiegi pielęgnacyjne

Poznaj zabiegi, które pozytywnie wpłyną na zdrowie i piękny wygląd Twoich paznokci.

manicure_hybrydowy_warszawa

Malowanie i zdobienia

Manicure klasyczny, hybrydowy, piękne i modne zdobienia - poznaj naszą ofertę.

manikiurzystka_warszawa

Najczęściej zadawane pytania

Czym różni się manicure japoński od IBX?


Główna różnica między tymi dwoma zabiegami pielęgnacyjnymi to przede wszystkim, że przy IBX można pokryć paznokieć lakierem klasycznym lub hybrydowym, natomiast manicure japoński to zabieg w pełni samodzielny i nie można nakładać na niego lakieru. Dodatkowo, IBX wsiąka w płytkę i go nie widać. Natomiast po manicure japońskim paznokcie delikatnie błyszczą. IBX ma funkcję naprawczą paznokcie, a manicure japoński bardziej odżywczą.
Czy należy robić przerwę od manicure hybrydowego?


Nie trzeba robić przerwy, ponieważ sam lakier hybrydowy nie szkodzi paznokciom. Dopiero działania mechanicznie, jak nieodpowiednie zdjęcie hybrydy mogą uszkodzić strukturę paznokcia i go osłabić. Jeżeli hybryda jest wykonywane regularnie i poprawnie u tej samej stylistki to nie trzeba robić przerw.
Czy manicure hybrydowy jest bezpiecznych dla paznokci?


Lakier hybrydowy jest bezpieczny, ponieważ pozostaje na wierzchniej warstwie paznokcia i nie przenika do jego struktury. Aby mieć pewność, że paznokcie będą w dobrej kondycji nie należy ściągać hybrydy samodzielnie w domu. Należy udać się na profesjonalne zdjęcie lakieru do salonu.
Czy promieniowanie z lampy do manicure hybrydowego może szkodzić?


W LET'S MAKE-UP pracujemy na lampach dual led, które nie mają w sobie promieniowania UV i nie szkodzą paznokciom ani skórze.
Jak często należy chodzić na manicure hybrydowy?


Pomiędzy 2 a 3 tygodniami. Każdy producent zastrzega, że lakier hybrydowy ma trwałość do 21 dni. Przetrzymanie hybrydy na paznokciach może wpłynąć negatywnie na stan paznokcia - mogą pojawiać się pęknięcia, uszkodzenia, przesuszenia.
Jak pielęgnować paznokcie między zabiegami?


Przede wszystkim nawilżać tłustym kremem (nie oliwką) całe dłonie. Do cięższych prac zakładać rękawiczki. Nie skracać i nie wycinać samodzielnie skórek. Jeśli skórki przeszkadzają można je lekko odsunąć patyczkiem na mokro.